Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Λέξεις Κλειδιά

Πρόσφατα Θέματα
» Έχετε να προτείνετε κανένα καλό eshop???
από Dorothymc Πεμ Φεβ 07, 2013 2:55 am

» Κρέμα Προσώπου για Πρόληψη Ρυτίδων
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 09, 2013 3:13 am

» Μανούλες Μαρτίου 2013!
από Sassa Πεμ Ιαν 03, 2013 12:47 pm

» ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:26 am

» Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΣΟΥ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:23 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011
από Sassa Παρ Αυγ 24, 2012 11:54 pm

» Γλυκά βάπτισης από τα χεράκια μας!
από MariaM Πεμ Μάης 10, 2012 11:34 pm

» ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚
από MariaM Κυρ Μάης 06, 2012 11:24 am

» Κατασκευές για βάπτιση (και όχι μόνο)!
από MariaM Κυρ Απρ 29, 2012 3:19 pm

Νοέμβριος 2018
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Affiliates
free forum

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 9, στις Τετ Μαρ 07, 2012 12:33 pm

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  MariaM Την / Το Πεμ Απρ 19, 2012 9:55 am

και εμείς σαν εσάς Αλίκη, κάναμε μέχρι 8 μηνών νομίζω και το επόμενο μόλις χρονισαμε!

Αλίκη ο άντρας μου έχει την ίδια εντύπωση με τον δικό σου! Κανένας δεν προσέχει καλύτερα το παιδί!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Χαλκιδα

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση  Moroulino Την / Το Πεμ Απρ 19, 2012 10:07 am

έτσι να επιστρέφουμε σιγά σιγά...Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη! έχουμε 4 δοντάκια τώρα ..μπουσουλάμε πηγαίνοντας σφαίρα και γυρίζουμε όλο το σπίτι....η ;αλήθεια ειναι ΄9οτι με κάθε ευκαιρία πιανόμαστε από τραπεζάκι καναπέ τζάκι καρέκλες...σήμερα έπεσε και έριξε και την καρέκλα...σοκ έπαθα εγώ..εκείνη απλά τρόμαξε και έκλαψε μέχρι που τη σήκωσα...μετά γελούσε...τρώμε φρουτόκρεμα σχετικά άνετα και έχουμε αυξήσει λιγάκι και την ποσότητα που τρώγαμε στα φρούτα...Α της δήνω κομμάτι μπανάνας και το τρώει μόνη της...σήμερα το πρωί έτρωγα εγώ μια μπανάνα και μου την άρπαξε και την έβαλε στο στόμα της και δάγκωσε..μισή μισή τη φάγαμε...μεθαυριο μαλλον μοιραζουμε και τα τελευταια προσκλητηρια και ειμαστε ετοιμοι για τη βαφτιση και εμεις..εμεις ακομα κάνουμε εμβολια..

Moroulino
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 34

Δημοσίευση  ΑΛΙΚΗ Την / Το Κυρ Απρ 22, 2012 10:20 pm

ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να χαιρεσαι την γιορτη σου και να σε χαιρεται η οικογενεια σου! τι κανετε; πως ειστε; εμεις θα παμε σε μια βαφτιση σημερα και μετα δουλεια.... 1 μηνας εμεινε δε θα περασει θα περασει!!! φιλακια σε ολες!

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 53

Δημοσίευση  xanthi Την / Το Κυρ Απρ 22, 2012 10:24 pm

Χρόνια Πολλά Γεωργία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ναι ναι ναι είμαι γαιδούρα.... Έχω ξεχάσει το φόρουμ μας.... Θα προσπαθήσω να επανορθώσω σιγά σιγά! Να σε χαιρόμαστε, και εσύ αν χαίρεσαι την οικογένειά σου και τη ζουζού σου!

STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Τόπος : Πάτρα

Δημοσίευση  Moroulino Την / Το Κυρ Απρ 22, 2012 10:52 pm

Γεωργία Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι την οικογένειά σου και ότι επιθυμείς,υγεία ευτυχία πάνω από όλα!Φιλάκια

Moroulino
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 34

Δημοσίευση  dora. Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 5:16 am

Χρόνια πολλα Γεωργία!!!! kiss Να χαιρεσαι και να σε χαίρονται η οικογενεια σου και οι ανθρωποι που αγαπας!! Υγεια κ ευτυχια!!! I love you

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 73

Δημοσίευση  MariaM Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 5:18 am

Χρονιά πολλά κι από εμένα Γεωργία! Σου εύχομαι υγεία πρώτα από όλα και έπειτα τα όνειρα σου να γίνουν πραγματικότητα!

MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Gianna Την / Το Τρι Απρ 24, 2012 4:01 am

kiss Χρόνια πολλά και απο εμένα Γεωργία μου, Να είσαι γερή-δυνατή και να χαίρεσαι την οικογένειά σου! Σου ζητώ συγγνώμη για την καθυστέρηση μα, όπως λέει και η παροιμία: ''κάλλιο αργά παρά ποτέ...''

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Δημοσίευση  Γεωργία Την / Το Πεμ Απρ 26, 2012 3:50 am

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες παααρα παααρα πολυ!!! group hug kiss Ευχομαι κι εσεις να χαιρεστε τις οικογενειες σας και με το καλο και οι γαμοβαφτισεις! Πλησιαζουν οι μερες,ε?
Εμεις καλα ειμαστε! Εχω πολυ καλη διαθεση τωρα που εφτιαξε ο καιρος!
Απο μπουσουλημα και δοντια ακομα τιποτα. Φαινεται να εχει ενοχλησεις ομως το μωρο μου! Μαλλον θελουμε το χρονο μας για ολα μου φαινεται! Ειναι πολυ χαρουμενο και βολικο μωρακι ομως και τη χαιρομαι κι εγω!
Εσεις τι νεα? Πως πανε οι προετοιμασιες?

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Δημοσίευση  dora. Την / Το Παρ Απρ 27, 2012 10:07 pm

Καλημέρα!!! Γεωργια τρέχουν και δεν φτάνουν! Η Ξανθη δε,με τη γαμοβάφτιση...!!!! hehe

Εμεις βγάλαμε κ 5ο δοντάκι! πάνω,εσκασε μυτη!!!! απο μπουσούλημα .. σερνόμαστε προς το παρον! αλλα πάμε και προς τα εμπρος και εχουμε αγάπη μεγάλη στα καλώδια... Evil or Very Mad
ΑΛΛΑ ...χθες το απόγευμα εκανε 2 μικρα βηματακια με τα γονατα!

Τωρα που ξεστρωσα τα χαλια ισως να της ειναι πιο δυσκολο στο πατωμα... ρε γμτ της βάζω κατι χαλακια αλλα τα πηγαίνει βόλτα! λεω μηπως της στρώσω κανα σεντόνι και το στερεώσω με τραπεζακι-καναπε-καμια καρέκλα! χαχαχα!!! παιδικη κατασκήνωση το σαλόνι!!

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 73

Δημοσίευση  Veraki Την / Το Σαβ Απρ 28, 2012 12:21 am

Γεια σου Γεωργιαααααααααααααααα!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ναι τα κοριτσια τρεχουν με ετοιμασιες ολες τους ,πανικοοοοοος!!!

τον ενοχλουν τα ουλα τον καημενο ε? του δινεις/βαζεις τπτ για ανακουφηση?

Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83

Δημοσίευση  MariaM Την / Το Τετ Μάης 09, 2012 2:10 pm

Γεωργία τι κάνεις;;;
Η Ξανθή παντρεύτηκε, ο Νικολάκης βαπτίστηκε, εγώ παραλίγο να πάω αλλά τελευταία στιγμή που το σκέφτηκα δεν ήταν εφικτό.... Έλαβε και το δώρο και -από ότι καταλάβαμε- της άρεσε!
Το μορουλίνο μας επίσης βάπτισε τη μπουμπού της! Τις είδα και από κοντά πριν λίγες μέρες!
Τέλος οι βαπτίσεις για Αλίκη και Φώφη επίσης!

Εμείς είμαστε λίγο περίεργα αυτές τις μέρες. Να φταίει η πανσέληνος; Όλοι εκεί το ρίχνουν! Την προηγούμενη παρασκευή παραλίγο να βάλω φωτιά στο σπίτι. Είχα βάλει να βράσω ένα πλαστικό σε ένα κατσαρολάκι και φύγαμε από το σπίτι. Ήρθε ο πεθερός μου αφού τον ειδοποίησε ο διαχειριστής ό΄τι εβγαιναν καπνοι κάτω από ΄την πόρτα και το έσβησε ευτυχώς! Να είναι καλά ο άνθρωπος! Ήταν στο τσακ να αρπάξει φωτιά!
Την επόμενη μέρα, Σάββατο πρωί, μπαίνουμε στο αυτοκίνητο ανοίγουμε παράθυρα και ξεκινάμε. Μπαίνει κάποια στιγμή μέσα ένα έντομο και επειδή φοβήθηκα... τσίριξα!!! Τρομάζει ο Χάρης (ο άντρας μου), κοιτάει τι έχω αλλά εκείνη την ώρα ήμασταν πάνω σε στροφή και δεν φαινόταν από πριν ότι ακριβώς στην έξοδο της στροφής υπήρχε μια λακούβα σαν πηγάδι! Περάσαμε από πάνω και έσκασαν 2 λάστιχα παρακαλώ! 170 ευρώ ζημιά! Αυτά! Τα θετικά είναι ότι έχασα 4 κιλά με δίαιτα που πήρα απόφαση να κάνω λίγο αργά, γιατί έχω 2 χρόνια που γέννησα, αλλά μπαίνω σε όλα τα παλιά μου ρούχα εκτός από όσα είναι πολύ στενά στο στήθος στα οποία δεν ελπίζω πως θα ξαναμπώ. Το ζιζι η αιτία! Θέλω να χάσω άλλα 3 κιλάκια και θα σταματήσω. Αυτάαααααα!

MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Γεωργία Την / Το Πεμ Μάης 10, 2012 8:54 pm

Καλημεραααα!!!
Μαρια σ'ευχαριστω για την ενημερωση! Η αληθεια ειναι πως ηξερα πως ολες ειχαν βαφτιση προχτες αλλα δεν ημουν και σιγουρη για το ποια κοριτσια ακριβως.
Να ζησετε Ξανθη μου! Και Ξανθη, Αλικη, Φωφη, Μορουλινο να χαιρεστε τα μπουμπουκια σας, καλοφωτιστα και καλοι Χριστιανοι.
Μαρια τι ηταν αυτο που πηγατε να παθετε!! Παλι καλα που προλαβε ο πεθερος σου! Και για το Σαββατο τι να πω...! Ολα μαζι σας ετυχαν! Ευχομαι ηρεμια απο εδω και περα!
Μπραβο για τα κιλα! Ανανεωθηκες,ε? Θα συνεχισεις και στα υπολοιπα?
Κι εγω εχω χασει 8-9 κι εχω κολλησει γιατι βαρεθηκα αλλα δεν εγκαταλειπω. Το παλευω! Παντως κι εγω μπαινω στα παλια μου ρουχα και η αισθηση ειναι υπεροχη! Ειδικα οταν σκεφτομαι οτι περυσι τετοια εποχη ημουν με μια τεραστια κοιλουμπα!
Αυτη η εβδομαδα νιωθω οτι ηταν αρκετα κουραστικη! Ελπιζω το σκ να ξεκουραστω! Γενικα ομως μου εχει φτιαξει η διαθεση και η ψυχολογια μου εχει ανεβει τωρα που εφτιαξε και ο καιρος. Με ριχνουν βεβαια οι ειδησεις και ολα οσα γινονται αλλα ας μην μεινω εδω...
Την Κυριακη ειδαμε οτι το κοριτσακι μας εβγαλε τα δυο μπροστινα δοντακια!!! Ενθουσιασμος!!!! Εχουμε αρχισει ψαρι και προχτες φαγαμε φασολια! Ευτυχως ολα τα τρωει! Μονο στον κροκο του αυγου δυσανασχετει και στο γιαουρτι. Με λιγη προσπαθει τρωει λιγες κουταλιες.
Αυτα προς το παρον!
Παω για δουλεια...
Φιλακια!!!!

Γεωργία
STARS
STARS

Δημοσίευση  MariaM Την / Το Πεμ Μάης 10, 2012 11:58 pm

Καλημέρα!!!
Με γεια τα δοντάκια σας! Και τα 2 μαζί βγήκαν;
Φάγατε και ψαράκι, μεγαλώσατε κι εσείς! Πόσο χαίρομαι να ακούω για μωρά που τρώνε!!! Ικανοποιείται ο μητρικός μου εγωισμός, χαχα! Έχει αρχίσει και μου κάνει "νερά" ο Γιάννης με το φαί τώρα και ποτέ δεν είμαι σίγουρη αν θα φάει. Έκοψε τελείως τα αλεσμένα πια, και αν δεν του αρέσει κάτι το φτύνει.
Με τα κιλά που λες, εγώ έχασα λίγα μόλις γέννησα χωρίς δίαιτα. Στο μαιευτήριο έχασα 9 με το που γέννησα και άλλα 6 μετά στις επόμενες 40 μέρες. Και μετά κόλλησα. Έκανα μια μικρή δίαιτα, έχασα καναδυο, αλλά βαρέθηκα και κάπου τα ξαπήρα. Νόμιζα ότι θα μείνω κολλημένη στα 69 γιατί 2 χρόνια δεν έκανα κίνηση να τα χάσω. Είμαι λίγο αργή, χαχα! Επειδή όμως αυτή δεν ήμουν εγώ, είπα τέλος! Και πραγματικά όλα είναι στο μυαλό. Εγώ θέλω ένα πρόγραμμα να μου λέει τι να φάω και πότε να φάω και να μην σκέφτομαι το φαγητό. Αυτό κάνω και τώρα. Τηλεόραση δεν ανοίγω ποτέ, γιατί είναι γεμάτη εκπομπές μαγειρικής! Γυμναστική δεν έχω την πολυτέλεια να κάνω. Γυμναστήριο γιοκ και στο σπίτι είναι αδύνατο με το Γιάννη. Μια φορά δοκίμασα και με είχε κάνει παιδική χαρά! Έσκυβα, σκαρφάλωνε στην πλάτη μου. Ξάπλωνα για κοιλιακούς, με καβαλούσε. Άνοιγα τα πόδια, περνούσε από κάτω! Τι να κάνει κι αυτό; Να παιξει ήθελε...
Και έχασα όπως είπα 4 κιλά, αλλά δεν είναι τα κιλά τόσο όσο οι πόντοι! Πραγματικά νιώθω άλλος άνθρωπος. Μπήκα και σε ένα φόρεμα που το είχα ξεγραμμένο αλλά δεν το ειχα δώσει πουθενά γιατί ήταν από το κρεβάτι του γάμου μου και εκτός του ότι ήταν ακριβό είχε συναισθηματική αξία. Και ναι, θα συνεχίσω να χάσω άλλα 3, μετά θα κάνω για καναμήνα συντήρηση και μετά θα πάρω λίγο θάρρος και θα κάνω που και που 1 φορά τη βδομάδα καμιά ατασθαλία! Όμως ένα κατάλαβα. Η κακή διατροφή είναι εθισμός. Γι αυτό και μονο στην αρχή, δυσκολεύτηκα με την δίαιτα. Μετά όταν αποτοξινώθηκε ο οργανισμός μου και το μυαλό μου (δεν είναι πια επιλογή το κακό φαγητό), συνήθισα! Τίποτα τελικά δεν είναι δύσκολο όταν βρει κάποιος το σωστό κίνητρο. Εμένα μου πήρε 2 χρόνια να συνειδητοποιήσω ότι δυσκολεύομαι να συμβιβαστώ με τον εαυτό μου στα 69 κιλά. Και με τρομοκρατούσε η σκέψη του ότι κάποια στιγμή θα κάνω κι άλλο παιδί και ποιος ξέρει πόσο θα έφτανα τότε.
Καλά για την κατάσταση στη χώρα, δεν το σχολιάζω. Ότι και να πω δεν θα είναι αρκετό. Νιώθω σαν Ελληνίδα ανίκανη να κάνω κάτι και θυμώνω με όλους που με έφτασαν να νιώθω ανίκανη αλλά και με εμένα που κάνω με μεγάλη ευκολία σκέψεις για μετανάστευση.

MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Γεωργία Την / Το Σαβ Μάης 19, 2012 6:28 am

Γεια σας κοριτσια!
Γεια σου Μαρια! Και τα 2 δοντια τα ειδαμε μαζι στις 6 Μαιου, το βραδυ των εκλογων! Χαχα! Μαλλον το ενα ειναι ελαχιστα πιο μεγαλο απο το αλλο αλλα ουσιαστικα μαζι βγηκαν. Τωρα τη βλεπω μεσα στην ημερα να εχει λιγο ανησυχια που και που και τοα ποδιδω στα δοντια. Και ψαρακι και οσπρια ξεκινησαμε! Νομιζω οτι πλεον εχουμε μπει δυναμικα στα φαγητα και ειναι το αγαπημενο της το μεσημεριανο απ'οτι εχω καταλαβει. Τρωει με ορεξη και συνηθως παντα θελει κι αλλο οσο κι αν φαει!
Εχω ακουσει οτι τα παιδια αλλαζουν διαθεσεις οσο μεγαλωνουν. Μηπως αυτο συμβαινει και με τον Γιαννακη. Φαση ειναι και θα επανελθει θελω να πιστευω. Τελικα το εχουμε το κολλημα οι μαμαδες με το φαγητο! Οταν τρωνε νιωθουμε ικανοποιηση κι οταν δεν τρωνε στεναχωριομαστε.
Καλη συνεχεια με τη διαιτα! Οντως στο μυαλο ειναι ολα! Κι εγω εχω χασει 9 νομιζω και θελω αλλα 6 αλλα εχω κουραστει και βαρεθει και εχω κολλησει τον τελευταιο μηνα. Προσπαθω ομως να προσεχω και κατι γινεται αργα και σταθερα. Κι εγω σαν κι εσενα δεν μπορουσα να συνηθισω και να δεχτω τον εαυτο μου μετα τη γεννα με τα επιπλεον κιλα. Γι αυτο μαλλον τωρα εχει ανεβει και η ψυχολογια μου! Και μαλλον επιδη πλεον η μικρη κοιμαται ολη νυχτα (μην τη ματιασω!)!
Τι κανετε ολες? Πως πηγαν οι βαφτισεις και οι γαμοι? Εμεις εχουμε εναν γαμο 16/6 στα Γιαννενα, μαλλον θα αφησουμε τη μικρη για ενα βραδυ στη γιαγια και στον παππου και θα ειναι το πρωτο 2ημερο μονοι μας μετα απο πολυ καιρο! Απο τη μια ανυπομονω και απο την αλλη δεν ξερω πως θα νιωσω μακρια της εστω για ενα βραδυ!

Γεωργία
STARS
STARS

Δημοσίευση  Γεωργία Την / Το Τετ Αυγ 22, 2012 11:15 am

Τι κανουν τα μωρακια μας και οι μανουλες? Τι μωρακια πια? Τωρα θα εχουν γινει ολα θηριακια!

Γεωργία
STARS
STARS

Δημοσίευση  Veraki Την / Το Τετ Αυγ 22, 2012 12:52 pm

γεια σου κ απο δω Γεωργιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!! flower

πες μας και αλλα για το αστερακι σου , απ οτι θυμαμαι ειναι σπιτι με μπαμπα και εσυ ολη μερα στη δουλεια ετσι?ποτε περνεις αδεια τωρα π ερχεται κ το αλλο μπουμπουκι? περπαταει?μπουσουλαει?μιλαει ?τι κανει ? κανενα αστειο κανενα περιεργο ολα θελω να τα ξερω ΟΛΑ !!!!

Modetor
Modetor

Δημοσίευση  Γεωργία Την / Το Πεμ Αυγ 23, 2012 11:43 am

Γεια σου κι απο δω Βερακι!
Το χειμωνα οντως δουλευω ολη μερα και ο μπαμπας στο σπιτι. Το καλοκαιρι οι ρολοι αντιστρεφονται. Εγω κυριως σπιτι και ο αντρας μου δουλευει εποχικος. Δουλευω σε σχολεια και το καλοκαιρι ληγουν οι συμβασεις οποτε ειμαι ανεργη. Ελπιζω απο Οκτωβρη παλι! Αν με παρουν και φετος σε σχολειο υπολογιζω να παρω αδεια μεχρι τα μεσα Φλεβαρη. Αλλα θα το ψαξω να δω μηπως μπορεσω να παρω την περισσοτερη μετα τη γεννα για να ειμαι σπιτι.
Η μικρη μπουσουλαει και τωρα εχει αρχισει να στεκεται. Λεει "μαμα", "μπαμπα", "παππου", λιγο "γιαγια", "μαμ" και διαφορα δικα της ή οταν εχει ορεξη μιμειται αυτα που της λεμε (πχ. "κοιτα", "παει", "κακα" της τα λεμε και τα επαναλαμβανει). Παιρνει τη χτενα και κανει οτι χτενιζεται, τριβει τα χερακια και καλα οτι τα σκουπιζει και "χορευει". Οπως καταλαβαινεις εχω τρελαθει!
Εσεις τι κανετε???

Γεωργία
STARS
STARS

Δημοσίευση  Veraki Την / Το Πεμ Αυγ 23, 2012 1:24 pm

a ωραια οσο την στερηθηκες ολο το χειμωνα να την χορτασεις τωρα!!! πολυ ζουζουνα τη φανταζομε ολο ναζακια να κανει μιμησεις !!!

εμεις τι κανουμε εννωεις τι κανει ο μπεμπης τι κολπα?ή γενικα? θα απαντησω κ στα δυ για να σε καληψω , εγω 15 Σεπτεμβρη κανω γαμο/βαφτιση ειναι ολα κανονισμενα οοοολα ετοιμα και αυτες τις τελευταιες μερες τις εχω αφησει για χαλαρωση και προβες ν τ ευχαριστηθω .

ο μπεμπης απο ζουζουνιες κανει μομησεις και αυτος ,αυτο π ειπες κ εσυ με την χτενα και ενα π λιγο με ξαφνιασε κ λιγο τρομαξε βρηκε την μπατονετα π μολις ειχα παρει κ προσπαθησε ν τη βαλει στο αυτι , τρωει μονος του στο τραπεζι με μπαμπακα διπλα οποτε καταλαβες αφου καληψαμε αυτες τις βασικες αναγκες εμστε ανεξαρτητα αντρακια πλεον χεχεχε. μπουσουλαει και περπαταει με βοηθεια απο επιπλα και στρατα ΑΛΛΑ εχουμε καταλαβει οτι μας δουλευει ψιλο γαζι γτ οταν ειναι πανω στο κρεβατι παει περπατωντας απο κεφαλαρι στον πατο , οποτε περπαταει αλλα φοβατε ο μουργος , ας κανει οτι θελει

παω να δω κ τ αλο σου ποστ

Modetor
Modetor

Δημοσίευση  Γεωργία Την / Το Παρ Αυγ 24, 2012 11:41 am

Βερακι μου με το καλο η γαμοβαφτιση! Οντως κοιτα να το ευχαριστηθεις!
Το αντρακι σου μια χαρα,ε? Μπραβο! Δεν ξερεις τι να περιμενεις πλεον. Μας ξαφνιαζουν απο μερα σε μερα!
Κουβεντουλες λεει? Υψος, βαρος? Ολα θελω να τα ξερω, ολα!

Γεωργία
STARS
STARS

Δημοσίευση  Γεωργία Την / Το Παρ Αυγ 24, 2012 11:43 am

Οι υπολοιπες τι νεα? Γενεθλια κανατε? Οι βαφτισεις πως πηγαν?

Γεωργία
STARS
STARS

Δημοσίευση  MariaM Την / Το Παρ Αυγ 24, 2012 1:40 pm

Η νονα θα απαντήσει πρώτη! Laughing

Λοιπόν, η δική μας βάπτιση πήγε πολύ καλά σε γενικές γραμμές, είχε πλάκα και περασαμε καλά! Εγώ νομίζω ότι το ευχαριστηθηκα περισσότερο από όλους, με τον ενθουσιασμό που με χαρακτηρίζει! Φαινομαι και στις φωτογραφίες πόσο χαίρομαι! Ειδικά εκεί που βάζω το λάδι, χαχαχα!

MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  νατασα Την / Το Παρ Αυγ 24, 2012 11:30 pm

καλημερααααααααααααα
τι πρωτα να σου πω γιωργια.....
βασικα περπαταει, εχουμε μονο 2 δοντακια.... αργησε πολυ να βγαλει.... λεμε τα κλασικα μαμα, μπαμπα, παππου, γιαγια. λεει νανα (νονα), γαλα.... και φυσικα διαφορες δικες τις λεξεις που ομως καταλαβαινω τι θελει. ας πουμε αν θελει αγκαλια λεει γκαγκα.... την πιπιλα τη λεει νανι.
απο υψος.... εχουμε 1,5 μηνα να μετρηθουμε και ηταν 76 ποντους και 10.600 τα κιλα της.
γεννεθλια δεν καναμε τιποτα σοβαρο, ισα ισα μια τουρτα και μεταξυ μας. εχουμε κι εμεις πενθος.
ουτε τη βαφτιση την καναμε οπως θελαμε.... ισα να κανουμε το μυστηριο. και της δωσαμε και το ονομα του θειου.
αυτα νομιζω....

STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 38

Δημοσίευση  Sassa Την / Το Παρ Αυγ 24, 2012 11:54 pm

λοιπον θα γραφω εδω γτ μπερδευτηκα σε ρωτησα στην αλλα ομαδα αν περπατατε γεωργια ειδα εδω πως ναι!!!!
προσ μμ πως θα δει η γεωργια τισ φωτο?[ποσταρες?

κ μεισ χτενιζομαστε κ καθαριζουμε τα χερακια μασ με χαρτοπετσετα μετα το φαι κ μολισ φαμε θελει μωρομαντηλο να κανει το τραπεζι τησ!!χαχαχα πολυ γελιο κ το κανει καλα!!αν δει λεκε το τριβει μια ωρα!!!
λεμε μαμα μπαμπα οταν μασ κατεβει κανουμς πσιτ στη γατουλα μιλαμε στο τηλεφωνο κ λεμε αλλα μπουρνεζικα,προσπαθουμε να βαλουμε τα παπουτσια μονες μασ,τριβουμε το σωμα με το σφουγγαρι στο μπανιο,χορευουμε οληηηηηηηηηηηηη την ωρα στελνουμε φιλακια σε ολο τον κοσμο στο δρομο κ τουσ χαιρεταμε νομιζει πως ολοι ειναι γνωστοι μασ,οταν κλανουμε κανουμε πφφφφφφ εκει να δεισ γελιο κ αλλα τοσα μικροπραγματα που δεν τα θυμαμαι τωρα!!!!!

Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Τόπος : Aθηνα

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://mamasagapo.forumgreek.com

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης