Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Λέξεις Κλειδιά

Πρόσφατα Θέματα
» Έχετε να προτείνετε κανένα καλό eshop???
από Dorothymc Πεμ Φεβ 07, 2013 2:55 am

» Κρέμα Προσώπου για Πρόληψη Ρυτίδων
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 09, 2013 3:13 am

» Μανούλες Μαρτίου 2013!
από Sassa Πεμ Ιαν 03, 2013 12:47 pm

» ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:26 am

» Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΣΟΥ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:23 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011
από Sassa Παρ Αυγ 24, 2012 11:54 pm

» Γλυκά βάπτισης από τα χεράκια μας!
από MariaM Πεμ Μάης 10, 2012 11:34 pm

» ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚
από MariaM Κυρ Μάης 06, 2012 11:24 am

» Κατασκευές για βάπτιση (και όχι μόνο)!
από MariaM Κυρ Απρ 29, 2012 3:19 pm

Νοέμβριος 2018
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Affiliates
free forum

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 9, στις Τετ Μαρ 07, 2012 12:33 pm

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Την / Το Παρ Μαρ 02, 2012 9:50 pm

Μπραβο Γιωργια σιδερένιος ο μπαμπάς!!!!καλε τι γίνεται με εσάς τις ψιλές;;;;τα νέα μου είναι παρόμοια με της Σασσας!!!μαλλον δόντια κ ο ύπνος μας είναι χάλια!!!!ανα δυο ώρες κλάμα κ σκέψου πως στις 5:30 πρέπει να σηκώθηκε για δουλεια!!!ευτυχως αυτα θα είναι περαστικα!!!!πολλα φιλια κ καλη μέρα σε όλες!!!! Very Happy
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση  Mama Pupa Την / Το Παρ Μαρ 02, 2012 11:34 pm

Καλημερα κοριτσοπουλα!Τι κανετε σημερα?Εμεις ειχαμε μυξουλες και ημασταν λιγο ανησυχες.Ωραια μερα εχει, μπορει να παμε καμια καροτσαδα αργοτερα.

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 73

Δημοσίευση  Mama Pupa Την / Το Παρ Μαρ 02, 2012 11:39 pm

Γεωργία έγραψε:Γεια σας κοριτσια!
Γεια σου Ξανθη! Καλα ειμαι! Σημερα ημουν λιγο πεσμενη αλλα μου φτιαξατε τη διαθεση!!!
Σημερα εκανε την εγχειριση ο πατερας μου και ευτυχως ολα πηγαν καλα!
Ξανθη ελπιζω να σε ξαναδω!
Γεωργια μου περαστικα στον μπαμπακα!Αφου πηγαν ολα καλα αυτο εχει σημασια!!!Καλως ορισες στο νεο μας στεκι!!!

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Sassa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 12:02 am

καλημερα!!!
μαρια το αβαταρ σου ειναι το δικο μου το παλιο κ μπερδευομαι!!χαχαχα
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Τόπος : Aθηνα

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://mamasagapo.forumgreek.com

Δημοσίευση  Sof Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 3:25 am

Τι κάνετε;;;εγω δουλειές έκανα μπαλκόνια,παντζουρια,παράθυρα!!!τελεια!!!να σας ρωτήσω κάτι;τα μωρά σας κοιμούνται σε μαξιλαρακι;κ αν όχι απο ποτε τα βάζουμε ;;;
Sof
STARS
STARS

Δημοσίευση  Γεωργία Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 3:53 am

Γεια σας κοριτσια!
Σοφια μου εγω δεν της εχω μαξιλαρακι. Απλα εχω ανασηκωμενο το στρωμα της. Το εχω αφησει ετσι απο τους πρωτους μηνες. Τωρα για μαξιλαρακι κ εγω αναρωτιωμουν αλλα δεν ξερω! Τι κανετε? Εγω νοσοκομειο ειμαι κ θα φυγω σε λιγο για το σπιτακι μου που με εχει χασει!

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Δημοσίευση  Mama Pupa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 4:16 am

Σοφη εγω της εχω μαξιλαρακι απο τοτε που γεννηθηκε.Αν δεν βαλεις θα πνιγει το μωρο.Απλα ειναι χαμηλο, οχι πολυ ψηλο.Αφου οταν φευγει απο αυτο πολλες φορες μου βγαζει καμια γουλιτσα.Σιγα μην αφηνα το παιδι χωρις μαξιλαρι!

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  dora. Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 4:23 am

Γεεεωωωωωωργιιιααααααααααααααα!!!!!!!!! Τι καλά!!! Πολύ χαίρομαι!!!! Very Happy (να βάλουμε κ ενα να χοροπηδάει από την χαρά του!!)

Μαξιλαράκι εμένα μου είχαν πει οχι μέχρι τον χρόνο..δεν της έχω. Δεν νομίζω οτι παθαίνει κάτι χωρίς!

Κι εμείς βγάλαμε 2 δοντάκια! Σημερα δεν κοιμηθήκαμε καλά! Δεν ξέρω γιατί..α!εχει κρυώσει λίγο και τρέχουν οι μυξες..ισως για αυτό! Γεωργία μην ανησυχείς για το βάρος σας..εμείς πριν μέρες 10.800 (φαγωμένες όμως ε?! ) και τον προηγούμενο μήνα ήμασταν 10.! αλλά ευτυχώς ειναι αναλογικά βάρος/υψος!

Ναι ναι !θα σας ερθουμε!!να μας περιμένετε!!! Razz

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Sof Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:11 am

Mama Pupa έγραψε:Σοφη εγω της εχω μαξιλαρακι απο τοτε που γεννηθηκε.Αν δεν βαλεις θα πνιγει το μωρο.Απλα ειναι χαμηλο, οχι πολυ ψηλο.Αφου οταν φευγει απο αυτο πολλες φορες μου βγαζει καμια γουλιτσα.Σιγα μην αφηνα το παιδι χωρις μαξιλαρι!

Και εγω του είχα κάτω απο το στρώμα όμως ένα που είναι σαν τη σφήνα αλλα μεγαλύτερο σε μάκρος!μου είπαν ότι πρέπει να κοιμάται σε ένα μικρό ορθοπεδικός μαξιλάρι!!θα του πάρω τη Δευτέρα απο τα λητω κ εσυ απο εκει της πήρες;ρε κορίτσια εμεις ποτε θα βγάλουμε δόντι;;;τόση γκρίνια κ ούτε ένα για δείγμα;;;;
Έφαγα 2 πιάτα μακαρόνια με κύμα!!!θα σκάσω!!!θα πάρω το μωρο κ θα πάω παραλία για περπάτημα!!!!το πιστεύετε ότι πεθάνω περισσότερο κ απο όταν ημουν έγκυος;;;;κρίμα τόσο γυμναστική αντί να Χανίων παίρνω κιλά!!!!
Sof
STARS
STARS

Δημοσίευση  Sof Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:16 am

Ξέχασα να σας πω ότι σήμερα δεν ειμαι και στα καλύτερα μου!!!!η διάθεση μου χάλια!!!!νοιωθω κακασχημη
Sof
STARS
STARS

Δημοσίευση  Mama Pupa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:19 am

Εμενα μου εφτιαξε η μαμα μου ενα μικρο και μαλακο αλλα εχω και απο τζαμπο ενα ωραιο και χαμηλο με αφρωδες υλικο και επισης ενα αλλο αντιπνικτικο.Κιλα παιρνουμε λογω της κουρασης, ο μεταβολισμος εχει παρει εντολη να δουλευει πολυ αργα για να μην εξαντλειται ο οργανισμος, γιαυτο δεν χανουμε.επισης ο διαιτολογος λεει οτι η ελλειψη υπνου δε βοηθαει στην απωλεια βαρους για τον ιδιο λογο.Αλλα η βολτουλα στην παραλια θα σε αναζωογονησει σιγουρα...!Το καταλαβα οτι δεν εισαι στα πανω σου αλλα κοιτουσα τωρα τη φωτο σου στην ταβερνα με τον μικρο και δεν μπορω να καταλαβω γιατι νιωθεις ετσι.Εισαι μια κουκλα.Ουτε κιλα πολλα πηρες, ομορφη εισαι, ωραιο σωμα εχεις, γιατι σκας μαναρι μου?Τι θα ηθελες να αλλαξεις?

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Maria Sk. Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:31 am

ε οχι και κακασχημη Σοφακι μια χαρα γυναικα εισαι.Αλλα σε καταλβαινω οταν δεν ειμαι στα καλα μου κι εγω ετσι νοιωθω.Καλα εγω παντα θεωρουσα τον εαυτο μου ασχημο εδω που τα λεμε.
Maria Sk.
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 18

Δημοσίευση  Maria Sk. Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:32 am

ξεχασα να πω.Κι γω της εχω βαλει εχει κανα δυο μηνες.
Maria Sk.
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 18

Δημοσίευση  Sassa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:32 am

Σοφακι ασχημη εσυ?μαλλον θες να ακουσεις κομπλιμεντα!!εισαι πανεμορφη αληθεια σου λεω !!!!!!!εμεις τωρα θα παμε για φαγητο εξω εχει κ ωραια μερα!!!μαξιλαρακι κ μενα μου ειπαν οχι ακομα απλα ανασηκωμενο λιγο το στρωμα
κοριτσια κοιμηθηκε πριν λιγο στο ρηλαξ εδω μπροστα μου!!!εχει να το κανει απο τοτε που ηταν 1-2 μηνων!!!μονη της χωρις αγκαλια!!!!
Sassa
Admin
Admin

Δημοσίευση  Mama Pupa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:34 am

α εδω ειστε κι εγω διαμαρτυρομαι και μιλαω μονη μου στο φεις.Σασσα να βγειτε ειναι τελεια.Θα παρετε και νινι?Μπααααα, αφου κοιμαται....Στο ριλαξ ε?μπραβο....Κι εγω υπαρχουν στιγμες που μου τη δινουν ολα και τα παραπανισια κιλα.Αλλα θα το παλεψω να τα χασω τα ρημαδια.

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Mama Pupa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:36 am

Να συμπληρωσω στο θεμα μαξιλαρι οτι ο λογος που δεν το προτεινουν ειναι ο κινδυνος πνιγμου και αλλεργιων. Στην ηλικια των νινιων μας ομως δεν υπαρχει θεμα πνιγμου και οσο για τις αλλεργιες ελεος!απο το μαξιλαρι θα την παθουν?Αυτα.Θα βαλω φωτο το δικο μας να δειτε τι λεπτο που ειναι.

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Sof Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 5:37 am

Κορίτσια σας υπέρ ευχαριστω για τα καλα σας λόγια αλλα με 7 κιλα συν,κλεισμένη στο Σπιτι ενώ ημουν αλλιώς μαθημένοι με λίγες ώρες υπνο κ να μην προλαβαίνω ούτε να λουστω πως να νοιωθω ωραία!!!!λετε να με πιάσε τώρα η λοχεια;;;;

STARS
STARS

Δημοσίευση  Mama Pupa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 7:13 am

Σοφακι αν σε παρηγορει, που πρεπει να σε παρηγορει, λιγο πολυ ολες ετσι νιωθουμε.Κι εγω εχω και βοηθεια απο τη μαμα μου, αν δεν ειχα θα ειχα παρει δρομο η γυναικα...

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Δημοσίευση  Moroulino Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 7:52 am

Μόνο εγώ δεν είχα γράψει μέχρι τώρα;;;όχι πάλι τελευταία...όλο αργώ...προσπαθούσα να σας προλάβω στο φεις..Γεωργία επιτέλους πάλι μαζί...Τι καλά...Περαστικά στο μπαμπά σου.Σοφάκι θέλεις να ακούσεις κοπλιμέντα νομίζω...Εμένα ήταν άρρωστη 2 βδομάδες η μαμά μου και κόντεψα να φρικάρω...όλο μέσα...από αύριο αρχίζω δίαιτα...ξέρω το έχω ξαναπεί αλλά τώρα θα το κάνω...έχουμε βάφτιση και γάμο της αδερφής μου σε 2 μήνες οπότε τέλος οι αναβολές...Θέλω να βάλω εικόνα για άβαταρ τικεράκι...αλλά δεν προλαβαίνω τώρα...Εμείς δεν έχουμε μαξιλάρι...είχα πάρει ένα που είναι σαν σφήνα..μου είχαν πει όχι από το μαιευτήριο απότε το άφησα...της έχω ακόμα το σφηνάκι αλλά πρέπει να το βγάλω..αφού συνέχεια ανάσκελα τη βρίσκω...απλά όταν γυρίζει μπρούμητα κλαίει και ξυπνάει οπότε το αναβάλω...Σάσσα και Dora τι καλήδουλειά που έχετε κάνει;;;έχω μείνει άναυδη(δεν πολυασχολούμαι με τον υπολογιστή και το ιντερνετ οπότε όλο αυτό μου φαίνεται βουνό..έτσι είναι;;;Με έπιασε λογοδιάρροια από ότι καταλάβατε ...σας κούρασα...βγαίνω θα πάμε στο θείο μου που γιορτάζει και μάλλον θα ξαναμπώ αύριο...ποιος ξέρει όμως ίσως και το βράδυ...

Moroulino
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 34

Δημοσίευση  Sof Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 10:38 am

Κορίτσια πήγαμε βόλτα με το καρότσι!!!ηταν πολυ ωραία κατσαμε κ για καφε!τωρα ειμαι στο Μαγαζι της μαμας μου!τελικα αν βγαίνεις κ λίγο είναι κάπως καλύτερα!!!!
Sof
STARS
STARS

Δημοσίευση  ΑΛΙΚΗ Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 10:49 am

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!καλως την! σιδερενιος ο μπαμπακας!μη σε ξανακουσω να λες οτι το παρακανατε στα κιλα,κ εμεις 9600 Very Happy Very Happy εμεις εχουμε δυο δοντακια δε ξερω αν στο ειχα πει,δε μπουσουλαμε(που να σηκωσει τοσο βαρος!) κ κοιμομαστε συνηθως το βραδυ(αναλογα τα κεφια μας!) επισης δε πινει νερο ,το πολυ 20ml κ μαξιλαρι οχι δε με αφησε η γιατρος
ΑΛΙΚΗ
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 53

Δημοσίευση  Sof Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 1:53 pm

ξεχασα να σας πω ποσο μας ηρθε το ρευμα????680 ευρω χωρις το χαρατσι!!!!!!! affraid
Sof
STARS
STARS

Δημοσίευση  Sassa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 2:20 pm

Sof έγραψε:ξεχασα να σας πω ποσο μας ηρθε το ρευμα????680 ευρω χωρις το χαρατσι!!!!!!! affraid
Κ μας 600 αλλά με χαράτσι . Που τα φαγατε ;;;;;; Α εγώ το κανά αππ το φόρουμ στο I phone
Sassa
Admin
Admin

Δημοσίευση  Veraki Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 2:25 pm

680?με λαμπαδες απο δω και περα Σοφ δεν συμφερετε,αντε και το φως απο το pc.Τωρα καταλαβα γτ ενιωθες ασχημη, ειναι η κλισουρα και το τρεξιμο καμαρι ειδες οτι η βολτουλα σου εκανε καλο?το καλητερο πιο ειναι ,αν εχεις λιιιιγο χρονο και εστω 15 ευρω να πας κομωτηρειο θα σε κανειιιι κουκλα στην ψυχολογια,που καιρος για εξοδα θα μ πεις αλλα,σαν ιδεα το λεω,φευγει οοολη η downιλα

Γιωργουτσοοοοοοοοοοοοοοο I love you Τα νεα μου Γιωργια ειναι οτι ο μπεμπης μου στεκετε στον ποπο του πολυ καλα,φτανει και τα παιχνιδακια τρυγιρο χωρις να πεφτει,τον βαζω εγω ενωειτε δεν σηκωνει δλδ το σωμα για ν κατσει,
επεισης θελει οοολη μερα να παταει στα ποδια και να χοροπηδαει,δεν του κανω την χαρη, με αποτελεσμα να τσακονωμαστε και να εχει απιστευτη γκρινια.
δοντια εχουμε 2 απο την Πρωτοχρονια το πρωτο.
Κουτσο τρωει τα φρουτα, να μην το δει το μεσιμεριανο(κοτοπουλο&λαχανικα) και καταευχαριστιετε την απογευματινη κρεμα με σιταλευρο ΟΧΙ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ Wink οπου του χωνω εκει το μεσιμεριανο,δεν το καταλαβενει περνει αυα που χρειαζετε κ ξενοιαζω. Αυτα απο θεμα ανπτυξης.

Mama Pupa σε τι χρισιμευει το μαξιλαρι?εγω φοβομουν να βαλω , αλλα σκεφτομουν κιωλλας οτι δεν το χρειαζετε, ειναι καλητερη η σταση σωματος ν υποθεσω? λες ν του αρεσει? να καταλαβει διαφορα?Η εικονα σου με μπερδεωε και εμενα σαν τη Σασα, και με το Μωρουλινι μπερδευτικα αλλα οκ!

Αυτα για αποψε μανιτσες :*

Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83

Δημοσίευση  Mama Pupa Την / Το Σαβ Μαρ 03, 2012 11:06 pm

Καλημερα και απο δω κοριτσακια!!!!!!

Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια