Μαμά σ'αγαπώ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Λέξεις Κλειδιά

Πρόσφατα Θέματα
» Έχετε να προτείνετε κανένα καλό eshop???
από Dorothymc Πεμ Φεβ 07, 2013 2:55 am

» Κρέμα Προσώπου για Πρόληψη Ρυτίδων
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 09, 2013 3:13 am

» Μανούλες Μαρτίου 2013!
από Sassa Πεμ Ιαν 03, 2013 12:47 pm

» ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:26 am

» Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΣΟΥ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:23 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011
από Sassa Παρ Αυγ 24, 2012 11:54 pm

» Γλυκά βάπτισης από τα χεράκια μας!
από MariaM Πεμ Μάης 10, 2012 11:34 pm

» ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚
από MariaM Κυρ Μάης 06, 2012 11:24 am

» Κατασκευές για βάπτιση (και όχι μόνο)!
από MariaM Κυρ Απρ 29, 2012 3:19 pm

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Affiliates
free forum

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 22, στις Πεμ Ιαν 25, 2024 6:02 pm

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

+7
νατασα
Veraki
Moroulino
Sof
Γεωργία
Mama Pupa
MariaM
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Gianna Τρι Μαρ 20, 2012 3:58 pm

Μα φυσικά Σασούλα, από εμένα έχεις το ελεύθερο. Τέτοιες ιδέες και τέτοια δημιουργική φαντασία είναι κρίμα να μείνουν ανεκμετάλλευτα! respect

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Τρι Μαρ 20, 2012 4:33 pm

Embarassed
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Veraki Πεμ Μαρ 22, 2012 12:21 am

Τα ειδα και σας θυμηθηκα
ΚουΑξ!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Veraki Πεμ Μαρ 22, 2012 12:27 am

ΚΑΙ....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Πεμ Μαρ 22, 2012 12:50 am

ο δεύτερο λινκ νομίζω έχει και ζελινια και γλυφιτζουρια και καλούπια για γλυφιτζουρια ε; Φοβάμαι ότι ακόμα και μετά τη βάπτιση το κολλημα με τα βατραχακια θα μου μεινει χαχα!
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Veraki Πεμ Μαρ 22, 2012 12:58 am

ναι και εγω ετσι πιστευω Μαρια, θα κοιτας μετα απο χρονια σελιδες με βατραχια και θα σκεφτεσαι, ''ΝΑ τετοιο επρεπε να ειχα βρει...''
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Πεμ Μαρ 22, 2012 2:49 am

Veraki έγραψε:ναι και εγω ετσι πιστευω Μαρια, θα κοιτας μετα απο χρονια σελιδες με βατραχια και θα σκεφτεσαι, ''ΝΑ τετοιο επρεπε να ειχα βρει...''
Χαχαχα! Όχι ευτυχώς αν δω κάτι και μου κάνει κλικ δεν το μετανοιωνω ποτέ! Αλλά το κακό με εμένα είναι ότι θα ψάξω τα πάντα ότι κυκλοφορεί,κι έπειτα θα γύρισε στο αρχικό... ποσό χρόνο χανω έτσι....
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Παρ Μαρ 23, 2012 3:28 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Η γιρλαντα που θα στολισει τη λαμπαδα

Και

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Το καλάθι για το λαδοσετ.


MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Veraki Σαβ Μαρ 24, 2012 8:51 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Veraki Σαβ Μαρ 24, 2012 10:01 am

Τωρα ειδα τις φωτο σου Μαρια, ωραια η γιρλαντα τεριαζει τελεια με βατραχο, αλλα το καλαθι βγηκε μιση η φωτο ,αλλα το λιγο που φενετε παλι τεριαζουν τα χρωματα. alien
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Σαβ Μαρ 24, 2012 11:16 am

Veraki έγραψε:Τωρα ειδα τις φωτο σου Μαρια, ωραια η γιρλαντα τεριαζει τελεια με βατραχο, αλλα το καλαθι βγηκε μιση η φωτο ,αλλα το λιγο που φενετε παλι τεριαζουν τα χρωματα. alien
Ναι ρε γμτ βγήκαν τεράστιες οι φωτογραφίες και δεν χωρουσαν στη σελίδα χαχαχα! Laughing

Σήμερα πήγα πρακτικερ και είδα χαρτινα φωτιστικά, για την κατασκευή με τον βατραχο που είχα βάλει πιο πάνω! Τα έβγαλα και φωτογραφία! Καθιστε να τη βάλω και μακάρι να μην βγει πάλι τεράστια... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κουμπαρα έχει 2,5 ευρώ!

αν βλεπετε μονο ενα σκαλιστο, δεν ειναι αυτο.
πατηστε δεξι κλικ στη φωτο και επιλεξτε προβολη ή view image.
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Gianna Σαβ Μαρ 24, 2012 5:08 pm

Κουμπάρα, τι ωραία πραγματάκια... Μου έφτιαξες τη διάθεση τώρα που τα είδα και με έκανες να πορωθώ ακόμα περισσότερο με ότι αφορά τη βάφτιση! Αν & εσύ δεν πας πίσω, μάλιστα είσαι πιο μπροστά από εμένα καθώς, ήδη ξεκίνησες τις αγορές. Μπράβο σου! respect

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Veraki Δευ Μαρ 26, 2012 2:13 pm

To eida Maria, ωραιο και σε καλη τιμη, το πηρες? ή συνεχιζεις την ερευνα?
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Gianna Κυρ Απρ 01, 2012 2:46 pm

Αχ και εγώ παρέλαβα κάποια αξεσουάρ που είχα παραγγείλει για την βάφτιση ! Είναι πολύ γλυκούλια τα βατραχάκια! Δυστυχώς όμως δεν κατάφερα να δημοσιεύσω τις φωτο, αν και όλα συμπεριέχονται στο site: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Στα Διακοσμητικά αντικείμενα για μπομπονιέρα, αυτό το βατραχάκι που είναι πάνω σε νούφαρο θεωρώ οτι είναι καλύτερο στην πραγματικότητα συγκριτικά με το άλλο, τον πρίγκιπα-βάτραχο.
Κουμπάρα, εσύ θα έχεις την τύχη να τα δείς από κοντά, χαχα...
Επίσης παρέλαβα και λαχανί κορδέλες και τιρκουαζ κορδόνι, μιας και τα βασικά χρώματα θα είναι αυτά τα δύο μαζί με κίτρινο.
Στην αρχή είχα δίλημμα για τα χρώματα: λαχανι-κίτρινο-τιρκουαζ ή λαχανί-κίτρινο-μωβ;
Τελικά κατέληξα στο πρώτο διότι θεωρώ ότι ταιριάζει περισσότερο για αγοράκι και είναι πιο ''χαρούμενος'' συνδυασμός. Από την άλλη, και το 2ο με το μωβ, παραπέμπει σε νούφαρο και δενουν αρμονικά τα χρώματα μεταξύ τους. Εσείς τι πιστεύετε;

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Τρι Απρ 03, 2012 11:29 pm

Βερακι όχι δεν το πήρα!
Γιάννα συλληπητηρια για τον παππού.
Εμένα μου αρέσει ο συνδυασμός με το γαλάζιο γιατί είναι πιο αγοριστικο! Σε μπομπονιερες έχεις καταλήξει;
Ήρθαν τα σταυρουδακια! Είναι πολυομοορφα από κοντα! Πήγα τζαμπο και πήρα πρασιναδα!

Θέλω να πάω κάποια στιγμή σε ένα μαγαζί στη ν.Ιωνία με υλικά! εχει τα περισσοτερα που χρειαζομαι. Από εκεί θα πάρω και παραμανες. Παίζει ακόμα το χρυσό σαν χρώμα; Ξέρεις, που λέγαμε χρυσό στους μεγάλους και κίτρινο για τα παιδιά. Ρωτάω για να ξέρω αν θα πάρω χρυσές ή ασήμι!Χρυσά δεν είναι τα κουτακια για τις μπομπονιερες ή θυμάμαι λάθος;
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Gianna Τετ Απρ 04, 2012 12:53 pm

Σ' ευχαριστώ Μαράκι.
Ναι, σωστά θυμάσαι, χρυσά θα είναι τα κουτάκια-μπομπο. Το χρυσό είναι σίγουρο!
Και εγώ επίσης, στο Τιρκουαζ έχω καταλήξει...
Να βρεθούμε καποια στιγμή να τα δούμε απο κοντά, θέλω τη γνώμη σου...

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Πεμ Απρ 05, 2012 12:54 am

Ναι να βρεθουμε να κάνουμε συμβουλιο χαχα!
Θα πάω κάποια στιγμή στο μαγαζί στη ν Ιωνία. Δες το σαιτ και πες μου αν θες να σου φέρω κάτι!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Gianna Πεμ Απρ 05, 2012 3:08 am

Καλημέρα!
Κουμπάρα, πριν πας ενημέρωσέ με - όλο και κάτι θα πάρω...

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Γεωργία Πεμ Απρ 05, 2012 11:34 am

Γεια σας κοριτσια! Γιαννα κι εγω το τιρκουαζ προτιμω για αγορακι!
Οι προετοιμασιες βλεπω συνεχιζονται εντατικα! Μπραβο! clap

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Gianna Πεμ Απρ 05, 2012 1:36 pm

Μαράκι, μέτρησα την πατουσίτσα του μπέμπη με χάρακα και είναι 10,5.
Ελπίζω να σε βοήθησα... I love you

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Παρ Απρ 06, 2012 12:47 am

Γεωργία έγραψε:Γεια σας κοριτσια! Γιαννα κι εγω το τιρκουαζ προτιμω για αγορακι!
Οι προετοιμασιες βλεπω συνεχιζονται εντατικα! Μπραβο! clap
Ευχαριστουμε Γεωργία μου! Ναι έχουμε πορωθει χαχαχαχα!

Γιάννα τέλεια! Στο 18 είμαστε αλλά θα το πάρω λίγο μεγαλύτερο.
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Δευ Απρ 23, 2012 4:41 am

Γιαννα!!! Βρηκα προσκλητηρια οικονομικά. Μπορούμε να τα σχεδιάσουμε εμεις. Ειναι μονής οψεως πλάγιο ή όρθιο χαρτόνι (πολυτελες χαρτί λέει Question ) με φάκελο και αν παρεις πχ 60, το κοστος ειναι 29 ευρω + 7 ευρώ τα έξοδα αποστολης. Κομπλε μαζί με την εκτυπωση δηλαδή! Βγαίνει 60 λεπτά το ένα. Διαστασεις 10εκ επί 20εκ. Αν θες περισσότερα να ξέρεις ότι πέφτει το μοναδιαίο κόστος! (Δηλαδη για 80 τεμάχια, ειναι 0,512 ευρώ το ένα). Μπορούμε να βάλουμε φόντο αυτή τη φωτόγραφία και δίπλα στο βάτραχο να γράψουμε το κειμενο και στο ταμπελάκι που κρατάει να γραψουμε το όνομα του παιδιού ή ώρα-ημερομηνία-εκκλησια:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτη ήταν μια απλή προταση. Αν σκεφτώ κάτι άλλο θα σου πω! Wink
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Δευ Απρ 23, 2012 5:09 am

Δευτερη πρόταση για προσκλητήριο!

Σχεδιάζει ο Χαρης στο φώτοσοπ το προσκλητηριο. Το τυπωνουμε σε φωτογραφικο χαρτι. Επειτα, παίρνουμε χαρτονια απο το τζάμπο σε ότι χρώμα σου αρεσει. Μπορούμε να το κανουμε σαν κάρτα και να ανοιξουμε τρυπουλες να δένει με κορδέλα. Μπορούμε να κολλησουμε πίσω ένα χαρτόνι και έπειτα ενα μαγνητάκι να το βάλουν στο ψυγείο να θυμούνται ότι έχουν να πάνε σε βάπτιση. Μπορούμε να το κολλησουμε πάλι σε χαρτονι σαν κάρτα που να ανοιγει στην μέση (σαν διφυλλη ντουλάπα φαντασου). Μπορούμε επίσης, να το κολλησουμε σε ενα χαρτονάκι στις ίδιες διαστασεις με τη φωτογραφια και έπειτα να φτιάξουμε άλλη θήκη με χαρτόνι, σαν φακελο. Όπως ήταν το προσκλητηριο του γάμου μου άμα θυμάσαι... Όλα αυτά είναι αρκετά οικονομικά.
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  Gianna Τρι Απρ 24, 2012 4:18 am

I love you Αχ Μαράκι μου γλυκό, σε λατρεύω! Σε ευχαριστώ πολύ που μας σκέφτεσαι και το ψάχνεις και εσύ τόσο διεξοδικά, πραγματικά με ενδιαφέρουν οι προτάσεις σου. Το δείγμα με το βατραχάκι δείχνει ωραίο, αλλά απο την άλλη και ο κουμπάρος έχει μεγάλο ταλέντο στο φωτοσοπ... Wink

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚ - Σελίδα 2 Empty Απ: ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚

Δημοσίευση  MariaM Τρι Απρ 24, 2012 5:25 am

Ε τότε μπορούμε να τα συνδυασουμε χεχε!
MariaM
MariaM
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης