Μαμά σ'αγαπώ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Λέξεις Κλειδιά

Πρόσφατα Θέματα
» Έχετε να προτείνετε κανένα καλό eshop???
από Dorothymc Πεμ Φεβ 07, 2013 2:55 am

» Κρέμα Προσώπου για Πρόληψη Ρυτίδων
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 09, 2013 3:13 am

» Μανούλες Μαρτίου 2013!
από Sassa Πεμ Ιαν 03, 2013 12:47 pm

» ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:26 am

» Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΣΟΥ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:23 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011
από Sassa Παρ Αυγ 24, 2012 11:54 pm

» Γλυκά βάπτισης από τα χεράκια μας!
από MariaM Πεμ Μάης 10, 2012 11:34 pm

» ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚
από MariaM Κυρ Μάης 06, 2012 11:24 am

» Κατασκευές για βάπτιση (και όχι μόνο)!
από MariaM Κυρ Απρ 29, 2012 3:19 pm

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Affiliates
free forum

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 22, στις Πεμ Ιαν 25, 2024 6:02 pm

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

+11
Moroulino
Maria Sk.
Mama Pupa
MariaM
Γεωργία
Sassa
ΑΛΙΚΗ
xanthi
fofi
Sof
dora.
15 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Κυρ Μαρ 18, 2012 4:59 am

Veraki έγραψε:Καλα κατσε να σου πω το κουλο τωρα, μια μερα το σκατο οχι μονο δεν ηθελε να το ταισω εγω ΑΛΛΑ δεν ετρογε αν δεν εφευγα απο το δωματειο.με το που εφευγα απο την κουζινα ετρογε με ορεξη και εκανε και ηχο!!τον ταιζε ο μπαμπας,με ειχε βαρεθει εμενα πλεον.Επεισης σε εμενα ολη μερα βγαζει την γκρινια κ στον μπαμπα τις χαρουλες κ τα ναζακια.Οποτε δεν θ μ κανει εντυπωση ν πει μπαμπα πρωτα. ΔΛΔ ΜΑΜΑ στην δικη σ περιπτωση.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και σκας? Εκμεταλλευσου το! Χωσε τον μπαμπα στο ταισμα να χαλαρωσεις λιγο! Χαχα! Εμενα καποτε ειχε πει "μαμα" αλλα σιγα σιγα ξεχαστηκε και το σουξε της ειναι "μπαμπα"!!! Και το λεει και με στομφο και ορμη! Μαλλον το εχασα το παιχνιδι αλλα χαλαλι!
Καλε δε σας ειπα! Χτες πηγαμε παιδιατρο για εμβολιο. Ολα καλα! Το θηριακι μου ειναι σχεδον 10,100 κιλα και 74.5 ποντους. Σε δυο βδομαδες ξεκιναμε αυγο και σε ενα μηνα ψαρι. pale

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Veraki Κυρ Μαρ 18, 2012 7:23 am

10 kilaaaa!!!και 74 ποντοι. ΜΠΡΑΒΟ ρειιιι!!! θρεφταρακι η μπεμπα μας. δησκολευεσε να την κρατας?
εγω με τα 9 κιλα παντος κοριτσια ενα θεμα το εχω. και ξερετε τι φοβαμε.....ποσα κιλα θα ειναι στην βαπτιση τον Σεπτεμβρη..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και η νονουλα μας θα εχει προβλημα εκει, απο τωρα τον κραταει και της τρεμουν τα χερια. ωχ ωχ ωχ.

Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Κυρ Μαρ 18, 2012 9:32 am

Κοριτσιααααα!τι κάνετε;;;χαθηκα αλλα με τόσο τελειες μέρες πως να κάτσω μέσα;;;;πάω να διαβάσω τα νέα σας κ επιστρέφω!!!!
Sof
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Κυρ Μαρ 18, 2012 10:49 am

Veraki έγραψε:10 kilaaaa!!!και 74 ποντοι. ΜΠΡΑΒΟ ρειιιι!!! θρεφταρακι η μπεμπα μας. δησκολευεσε να την κρατας?
εγω με τα 9 κιλα παντος κοριτσια ενα θεμα το εχω. και ξερετε τι φοβαμε.....ποσα κιλα θα ειναι στην βαπτιση τον Σεπτεμβρη..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και η νονουλα μας θα εχει προβλημα εκει, απο τωρα τον κραταει και της τρεμουν τα χερια. ωχ ωχ ωχ.

Αν δυσκολευομαι λεει!!!! Υπαρχουν φορες που μουδιαζει το χερι μου! Αφου λεω αντε να περπατησει να γλιτωσουμε τιποτα! Εμεις ευτυχως τη βαφτισαμε γιατι κι εγω το ιδιο θα σκεφτομουν με σενα!

Sof έγραψε:Κοριτσιααααα!τι κάνετε;;;χαθηκα αλλα με τόσο τελειες μέρες πως να κάτσω μέσα;;;;πάω να διαβάσω τα νέα σας κ επιστρέφω!!!!

Γεια σου Σοφακι!! Καλα κανεις και βολταρεις!! Να ξεσκασουμε λιγο!

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Gianna Κυρ Μαρ 18, 2012 4:59 pm

Γειά σας κορίτσια, επιτέλους η άνοιξη άρχισε να κάνει αισθητή την παρουσία της και βολτάραμε και εμείς με τον μπεμπάκο μας στην εξοχή. Του αρέσει πολύ, τον έκανα και βόλτα με το καρότσι μέχρι που αποκοιμήθηκε κι όλας. 'Οταν δεν κοιμάται πολύ κατά τη διάρκεια της ημέρας, κοιμάται πιο βαθιά το βράδυ. Αν και γενικότερα δεν έχουμε πρόβλημα ύπνου τη νύχτα. Αντιθέτως, είμαι αναγκασμένη να τον ξυπνάω για να πίνει ένα τελευταίο γεύμα, μετά από παρότρυνση της παιδιάτρου μας. Άλλες φορές το πίνει αμέσως και άλλες φορές εκνευρίζεται-πεισμώνει και δεν πίνει σταγόνα. Έχουμε ένα θεματάκι όπως θα καταλάβατε, με το φαγητό. Ποτέ δεν διαμαρτύρεται για να φάει, όσο και αν έχει πεινάσει! Δεν ξέρω, είναι πολύ απρόβλεπτος. Τις τελευταίες μέρες ή που δεν θα τρώει καθόλου('οπως κάνει με το γάλα κάθε πρωί) ή που θα τρωει γρήγορα, με μεγάλη όρεξη αλλά μετά καταλήγει να κανει εμετό. Στις 24 του μήνα εμείς κλείνουμε τον 8ο και πρίν δυο εβδομάδες που τον ζύγισε η παιδίατρος ήταν 7,200 κιλά και 72 πόντους. Είναι αδυνατούλης σε γενικές γραμμές, η παιδίατρος μου είπε οτι είναι θέμα μεταβολισμού...
Α, επίσης ξέχασα να σας αναφέρω ότι λέμε και μπαμπά και μαμά και κάνουμε και παλαμάκια! clap

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Δευ Μαρ 19, 2012 12:43 am

καλημερα κοριτσαρες!!Γιαννα καλωσορισες κ στην ομαδουλα μας...μαλλον ομαδαρα!!εμεις ευτυχως κοιμηθηκαμε χθες !!αλλα τα δοντια ακομα να εμφανιστουν,καθε μερα λεω σημερα θα βγουν αλλα.....το σουκου ηταν πολυ ωραιο με βολτες κ επισκεψεις..ελπιζω να κρατησει ..παω να σας διαβασω τωρα...
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  νατασα Δευ Μαρ 19, 2012 11:56 am

καλησπερααααααααααα.
μετα απο καιρο εμφανιστηκα κι εγω Embarassed Embarassed Embarassed
γιαννα καλως ηρθες και στην ομαδα μας. welcome welcome
γεωργια τι κοριτσαρος ειναι αυτος!!!!!!!!!!!!!! μπραβο της!!!!!! και μπραβο και σε σενα που την κουβαλας. clap clap
πηγαμε κι εμεις παιδιατρο πριν μια βδομαδα. 9100 η κοκονα και 70 ποντους. ειναι στρουμπουλη (αυτο το λεω εγω, με βαση τις καμπυλες) αρχισαμε αυγο και γιαουρτακι. ευτυχως τα τρωει το παιδακι μου, ειναι φαγανη αλλωστε.... επιτελους κοψαμε το βραδινό γαλα.... σταματησα να βασανιζω το μικρο μου. ετσι κοιμαται απο τις 7:30 μεχρι το πρωι στις 6 που την ξυπναω για το γαλα της.
κι επειδη διαβασα οτι καποια μικρα ξυπνανε για πιπιλα, να σας πω τι κανω εγω. της εχω δωσει 2 πιπιλες. βεβαια η δικια μου εχει μαθει και τη βρισκει ακομα και μεσα στον υπνο της. δοκιμαστε το, δεν εχετε να χασετε κατι
βερακι, το σεπτεμβρη ο μπεμπης σου θα περπαταει, δε θα χρειαστει και πολυ αγκαλια....
αυτααααααααααα. σιγουρα κατι ξεχασα τοσες μερες που εχω να γραψω.....
νατασα
νατασα
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Veraki Τρι Μαρ 20, 2012 9:18 am

Yelloooowwwwwwwwwwwww!!!

Γιαννα μας περνας εμεις ακομα δεν κανουμε παλαμακια παρα τις απειρες καθημερινες προσπαθεις του μπαμπα,εχω σκεφτει μηπως το κανει επιτιδες ο μπεμπης και δεν του κανει το χατηρι για να ασχολιτε περισοτερο μαζι του.ΜΑΜΑ μπαμπα ενωεις εσας καλε?θελω να πω το λεει για εσας ετσι?δεν ''μπαμπαλιζει'' οπως λεμε.για τον υπνο κ εμεις ετσι το κανουμε, μπορει απο της 11 το μεσημερι να κατσει αυπονος μεχρι της 10 το βραδυ και μετα να ξεραθει στον βραδυνο υπνο.την μερα ΑΝ κοιμηθει θα ειναι για ενα μισαωρο /μια ωρα το πολυ. και δεν εχω καταληξει ακομα τι ειναι καλητερο.Οδηγας?μενεις κοντα με την Μαρια?

Νατασα ομως με την ταλεπορια θα κατσει κατω???μαλον πανω μου θα την βγαλει και ας περπαταει,θα και μες τα λαδια μωτο, Εχει να κανει μπρατσα η νονααααα hehe
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Veraki Τρι Μαρ 20, 2012 9:19 am

αυπονος lol!
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Gianna Τρι Μαρ 20, 2012 4:27 pm

Βεράκι, τα παλαμάκια τυχαία τα έκανε ο μικρός απο μόνος του και έκτοτε εγώ επιβράβευσα αυτή του την κίνηση και φρόντιζα να του την υπενθυμίζω λέγοντάς του συγχρόνως ''μπράβο...!" με ενθουσιασμό. Τώρα λέγοντας του αυτή τη λέξη (μπραβο) ξέρει τι εννοώ. Κάποια στιγμή στην τηλεόραση χειροκροτούσαν και μόλις το είδε ο μπέμπης άρχισε να κάνει και εκείνος παλαμάκια! Από εδώ και πέρα, έχουν πολύ πλάκα τα μικρά. Το λέω αυτό επειδή, τώρα επικοινωνούν καλύτερα μαζί μας αλλά και επειδή εγώ προσωπικά, τώρα απολαμβάνω ακόμα περισσότερο τις στιγμές μαζί του, χωρίς το άγχος και τις φοβίες που είχα στην αρχή. Όσο για το μαμά και μπαμπα, τα λέει αλλά φυσικά δεν ξέρει ακόμα το νόημα της λέξης.
Με τη Μαρία μένουμε σχετικά κοντά, δηλ. περίπου 10-15' λεπτά απόσταση με το αυτοκίνητο, ανάλογα την κίνηση. Ναι οδηγάω, εσύ;

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Gianna Τρι Μαρ 20, 2012 4:36 pm

Επίσης, ξέχασα να αναφέρω πως και εμείς δεν έχουμε βγάλει ακόμα το πρώτο μας δοντάκι. Για να δούμε πότε θα κάνει την εμφάνισή του...Τι ταλαιπωρία και αυτή πάλι για τα αγγελούδια μας! Στην αρχή (1ο τρίμηνο) είχαμε τους κολικούς και αμέσως μετά τα δοντάκια. Υπομονή... Προς το παρόν έχουμε φαγούρα, σαλάκια και έχουν σκληρύνει πολύ τα ούλα. Αυτά για τώρα...

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Veraki Τετ Μαρ 21, 2012 5:33 am

Λες να του βαλω στην tv ολη μερα να χειροκροτανε?πλυση εγκεφαλου? Πλακα κανω ε.δεν ανχονομε καθολου ολα θα τα κανει!

Για το μαμα/μπαμπα γιαυτο σε ροτησα και το δικο μου τα λεει αλλα δεν ξερει τι ενωει. Αντρας.....ολο λογια ειναι

Με τα δοντια προσεξα κατι, προς το παρον εχει βγαλει 3 και στα 3 ειχε υπνηλια.Εκανε κατι υπνους παρα πανω ωρες απο το κανονικο, να μπορουσαν να που τον πονο τους τα καημενα.

Τι θα φορεσεις στη βαφτισηηηηηηηη?εχεις κανει καθολου ερευνα αγορας?
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Gianna Τετ Μαρ 21, 2012 5:12 pm

Γειά σας κορίτσια...! hi!
Μπράβο Βεράκι, τρία δοντάκια κι όλας; Είστε σε πολύ καλό δρόμο εσείς...! Από τα κάτω μπροστινά ή πλαϊνά δοντάκια ξεκίνησε; Σε ρωτάω γιατί εμάς είναι ιδιαίτερα φουσκωμένα τα κάτω πλαϊνά.
Τώρα όσον αφορά τι θα φορέσω στη βάφτιση, δεν έχω κοιτάξει στα μαγαζιά εδώ, μάλλον θα παραγγείλω από το διαδίκτυο. Παραγγέλνω συχνά και είμαι ικανοποιημένη και από ποιότητα και από τιμές. Έχω αδυναμία στα μακριά καλοκαιρινά φορέματα, θεωρώ οτι είναι άνετα, κομψά αλλά και σέξυ συγχρόνως καθώς επίσης, καλύπτουν τυχόν ατέλειες.
Εσύ έχεις αποφασίσει τι θα φορέσεις; Το Σεπτέμβρη είναι η βάφτιση αν δεν κάνω λάθος;

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Veraki Τετ Μαρ 21, 2012 10:37 pm

Καλε ξεχασα να απαντησω και για το αμαξι, ναι οδηγω και σε ειχα ροτησει με την απορια αν αραγε μπορεις να πηγενεις στο Μαρακι οποτε θες.

Την πρωτοχρονια βγηκε το κατω,μπρωστα,αριστερο,
ΜΕΤΑ κατω,μπρωστα,δεξι
ΚΑΙ αυτη τη βδομαδα βγηκε το πανω δεξι.
Ετσι οπως λες,με φουσκωμενα ουλα,και ασπρα, ηταν λιιιιιιιγο πριν πεταχτει το μυτακι,οποτε...καλομελετα.

ΑΑΑΑ και εμενα μ αρεσεουν τα μακρυα φορεματα ,ολη την εγκυμοσυνη την καταχαρηκα με ανεση μεσα σε αυτα.
Απο το ιντερνετ ε?και δεν φοβασε μην ειναι διαφορετικο πο αυτο που βλεπεις??και το μεγεθος?μοδιστρα μετα θα μου πεις ε?

Εγω δεν εχω αλλη επιλογη θα φορεσω νυφικο. γτ εχει γινει μονο πολιτικος γαμος.

Θα μου αρεσε πολυ να δω απο ποιες σελιδες στο νετ ψωνιζεις.Θες να μας της διξεις? υπαρχει καταλληλο θεμα ''Γυναικα και τεχνολογια'' να μας τα βαλεις εκει να χαζεψουμε βιτρινες!Αν εχεις ορεξη ν τα βαλεις και θες βοηθεια πες μου.

Παω για φρουτακια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  dora. Πεμ Μαρ 22, 2012 2:18 am

Καλημέρα!!!!!!

Ναι Γιαννα πες μας απο που ψωνίζεις!!χεχεχεχε!!!

Εμεις φρούτα με το ζορι τρώμε... αντε να μεγαλώσει λίγο να της τα δινω σε κομμάτια μπας κι ετσι τα φάει!
Δοντια εχουμε τα 2 κατω μπροστινα ..
dora.
dora.
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Gianna Σαβ Μαρ 24, 2012 5:28 pm

Αχ τα φρουτάκια, είναι ένα θέμα...
Κάθε φορά ανησυχώ εάν τα έχω λιώσει καλά, μην τυχόν έχει ξεφύγει κανένα κομματάκι και μου πνιγεί το μωρό. Σε γενικές γραμμές την τρώμε τη φρουτόκρεμα (λεπτομέρειες στην στήλη ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ) αλλά αυτό που τρώει με μεγάλη όρεξη είναι τα γιαουρτάκια Δελτα Advance!
Τώρα σχετικά με την ερώτησή σας από που ψωνίζω θα σας απαντήσω στην ειδική στήλη : Παμε Για Ψώνια? Arrow

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  xanthi Δευ Μαρ 26, 2012 9:57 am

εδώ είμαι και εγώ!!!!!!!!!!!!να καλωσορίσω και εγώ τη γιάννα! εγώ έχω ένα μπεμπάκο 8,5 μηνών σχεδόν. Δοντάκια δεν έχουμε ακόμα! Τις τελευταίες μέρες καταφέραμε να σηκωθούμε όρθιοι στο πάρκο! Άντε καλές μας τσάρκες τώρα!
xanthi
xanthi
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 36
Τόπος : Πάτρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Δευ Μαρ 26, 2012 11:41 am

Γεια σας κοριτσια!
Γιαννα καλως ηρθες και στις Μανουλες Ιουλιου!
Χαθηκα λιγο αλλα το σκ το ριξαμε στις βολτες!! Μαλλον κουραστηκε και η μικρουλα μας και σημερα εχει ριξει τρελους υπνους!
Τις τελευταιες μερες δεν κοιμοταν το μεσημερι και κοιμοταν κατευθειαν στις 8:30 το βραδυ. Τη βαζαμε για υπνο το μεσημερι και ακομα κι αν ειχε κοιμηθει μιση ωρα το πρωι δεν κοιμοταν! Σημερα ομως κοιμηθηκε 2-3 ωρες μετα το φρουτο κι αλλες τοσες το μεσημερι! Και τωρα κοιμαται απο τις 9 γιατι γκρινιαζε απο νυστα!
Δοντακια δεν εχουμε ακομη αλλα τη βλεπω να τρωγεται πολυ τις τελευταιες μερες.
Κι εμεις σταθηκαμε με βοηθεια στο παρκο και πλεον χαιρεταει και χτυπαει παλαμακια! (Μιμειτε τις δικες μας κινησεις!)
Α! Και ειναι και μια κουτσομπολαααα! Οπου κι αν ειμαστε, ακομα και μεσα στο σπιτι, κοιταει συνεχως τριγυρω διερευνητικα. Σαν κατι γιαγιαδες στα χωρια που τη στηνανε να δουνε ποιος περναει! lol!

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Gianna Δευ Μαρ 26, 2012 12:01 pm

Γειά σας κορίτσια!
Και εμείς είχαμε βγει έξω και τώρα ο μικρός κοιμήθηκε αμέσως, ήταν πολύ κουρασμένος. Γεωργία μου, ίσως η υπνηλία να οφείλεται στα δοντάκια. Ούτε εμείς έχουμε βγάλει ακόμα δοντάκια αλλά μου είπανε οτι ένα απο τα συμπτώματα είναι η υπνηλία. Για να δουμε...

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Δευ Μαρ 26, 2012 12:16 pm

Κι εγω το σκεφτηκα Γιαννα μου αλλα δε λεω μεγαλες κουβεντες γιατι αυτα τα δοντακια μηνες τα περιμενω και δεν τα βλεπω! Και ο υπνος ειναι μια αλλη, πονεμενη καποιες φορες, ιστορια!

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Gianna Τρι Μαρ 27, 2012 2:45 pm

Λίγο υπομονή κοριτσάκι & όλα θα γίνουν πιο απλά όσο περνάει ο καιρός. Και τα δοντάκια θα φυτρώσουν απο μέρα σε μέρα και η μικρή θα φτιάξει το πρόγραμμά της... Wink

Gianna
η τοσοδουλα
η τοσοδουλα

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Τετ Μαρ 28, 2012 12:22 pm

Gianna έγραψε:Λίγο υπομονή κοριτσάκι & όλα θα γίνουν πιο απλά όσο περνάει ο καιρός. Και τα δοντάκια θα φυτρώσουν απο μέρα σε μέρα και η μικρή θα φτιάξει το πρόγραμμά της... Wink

Σ'ευχαριστω Γιαννα μου! Η αληθεια ειναι πως αφηνω το χρονο να κυλησει και δεν πιεζω καταστασεις. Ευτυχως τα πραγματα βελτιωνονται με το προγραμμα της! flower

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Veraki Παρ Μαρ 30, 2012 6:15 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] GEIAAAAAAAAAAAAA!!


Veraki
Veraki
Modetor
Modetor

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Παρ Μαρ 30, 2012 10:06 am

Γειαααα!
Τι κανετε βρε κοριτσια?? Επιτελους Παρασκευη βραδυ! Η μικρη μολις κοιμηθηκε κι εγω ηρεμω!

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Moroulino Παρ Μαρ 30, 2012 9:28 pm

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;εμείς κοιμηθήκαμε μια χαρά το βράδυ...ούτε για πιπίλα δεν ξυπνήσαμε...βέβαια το πρωί τη βρήκα κάθετα να κοιμάται στην κούνια και στην άκρη τελείως....τρέχουμε αυτές τις μέρες με τα της βάφτισης...θέλω να είναι όλα έτοιμα πριν το Πάσχα να είμαι ήρεμη μετά...εσείς τι νέα;;

Moroulino
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης