Μαμά σ'αγαπώ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Λέξεις Κλειδιά

Πρόσφατα Θέματα
» Έχετε να προτείνετε κανένα καλό eshop???
από Dorothymc Πεμ Φεβ 07, 2013 2:55 am

» Κρέμα Προσώπου για Πρόληψη Ρυτίδων
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 09, 2013 3:13 am

» Μανούλες Μαρτίου 2013!
από Sassa Πεμ Ιαν 03, 2013 12:47 pm

» ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:26 am

» Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΣΟΥ
από WhiteSpirit Τετ Ιαν 02, 2013 7:23 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011
από Sassa Παρ Αυγ 24, 2012 11:54 pm

» Γλυκά βάπτισης από τα χεράκια μας!
από MariaM Πεμ Μάης 10, 2012 11:34 pm

» ♚Πριγκιπας-βατραχος θεμα βαπτισης♚
από MariaM Κυρ Μάης 06, 2012 11:24 am

» Κατασκευές για βάπτιση (και όχι μόνο)!
από MariaM Κυρ Απρ 29, 2012 3:19 pm

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Affiliates
free forum

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 22, στις Πεμ Ιαν 25, 2024 6:02 pm

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

+11
Moroulino
Maria Sk.
Mama Pupa
MariaM
Γεωργία
Sassa
ΑΛΙΚΗ
xanthi
fofi
Sof
dora.
15 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Κυρ Μαρ 04, 2012 12:19 am

καλημερα!!!!!
κυριακη σημερα δεν ξερω τι να πρωτοκανω σημερα που ρεπαρω παντα αυτο παθαινω..να μαγειρεψω?να συμαζεψω?να βγαλω βολτα τη μικρη που εχει ωραια μερα?γυμναστικη?...αυτα σκεφτομαι κ ετα αγχωνομαι...προς το παρον παω να της ετοιμασω το δεκατιανο της...εβρασα τα φρουτακια γτ μονο ετσι τελικα τα τρωει εχωσα κ ακτινιδιο μεσα γτ ειμαστε κ δυσκοιλιες....
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Mama Pupa Κυρ Μαρ 04, 2012 1:21 am

Σασσα να μας πεις πώς πηγε με το ακτινιδιο!Εβαλες και δαμασκηνο?Ε, που θα παει, θα βοηθησουν πιστευω.εμεις φαγαμε στις 8 τα φρουτα μας για πρωινο!Κακακια ευτυχως 2 φορες τη μερα.
Mama Pupa
Mama Pupa
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Κυρ Μαρ 04, 2012 2:04 am

Mama Pupa έγραψε:Σασσα να μας πεις πώς πηγε με το ακτινιδιο!Εβαλες και δαμασκηνο?Ε, που θα παει, θα βοηθησουν πιστευω.εμεις φαγαμε στις 8 τα φρουτα μας για πρωινο!Κακακια ευτυχως 2 φορες τη μερα.

τα φαγαμε ολα με ακτινιδιο μεσα-παντα βρασμενο αλλιως ουτε να το μυρισει!!δαμασκηνο σημερα δεν εβαλα μεσα..
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Κυρ Μαρ 04, 2012 5:39 am

Καλημερααα! Ή μαλλον καλησπερααα!
Τι να πρωτοσχολιασω δεν ξερω! Πολυ χαιρομαι που μαθαινω παλι νεα σας!
Σοφακι μου οντως ολες ετσι αισθανομαστε! Η κλεισουρα ειναι σιγουρα αρνητικος παραγοντας αλλα κι εγω που ειμαι εξω ολη μερα εχω τις μεταπτωσεις μου. Ειναι που δεν εχουμε και χρονο για τον εαυτο μας πια. Φανταστειτε θελω να παω για ψωνια πριν τα Χριστουγεννα, περιμενα τις εκπτωσεις και ακομα δεν εχω προλαβει τελικα. Ειναι που οταν σχολαω θελω να επιστρεψω σπιτι να βοηθησω τον αντρα μου που ειναι ολη μερα με το παιδι. (Αυτος να δειτε πηξιμο!)
Τη ΔΕΗ δεν τη σχολιαζω! Σοκ!!
Κι εμεις βγηκαμε βολτουλα σημερα!!! Πηγαμε για καφε διπλα στη θαλασσα και ηταν τελεια με τον ηλιο που εχει! Γυρισαμε πριν καμια ωριτσα και τη μικρη την πηρε ο υπνος πριν προλαβουμε να της δωσουμε μεσημεριανο! Οταν ξυπνησει τωρα. Πολυ αναζωογωνηθηκα!
Κι εμενα καθεται στον ποπο. Για μπουσουλημα κι εγω δεν το συζηταω με τα κιλα μας! Α! Και λεει "μπα-μπα" αλλα οχι για τον μπαμπα της ομως, για τα παντα! Ολα ειναι "μπαμπα"!

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Κυρ Μαρ 04, 2012 6:05 am

Γεωργία έγραψε:Καλημερααα! Ή μαλλον καλησπερααα!
Τι να πρωτοσχολιασω δεν ξερω! Πολυ χαιρομαι που μαθαινω παλι νεα σας!
Σοφακι μου οντως ολες ετσι αισθανομαστε! Η κλεισουρα ειναι σιγουρα αρνητικος παραγοντας αλλα κι εγω που ειμαι εξω ολη μερα εχω τις μεταπτωσεις μου. Ειναι που δεν εχουμε και χρονο για τον εαυτο μας πια. Φανταστειτε θελω να παω για ψωνια πριν τα Χριστουγεννα, περιμενα τις εκπτωσεις και ακομα δεν εχω προλαβει τελικα. Ειναι που οταν σχολαω θελω να επιστρεψω σπιτι να βοηθησω τον αντρα μου που ειναι ολη μερα με το παιδι. (Αυτος να δειτε πηξιμο!)
Τη ΔΕΗ δεν τη σχολιαζω! Σοκ!!
Κι εμεις βγηκαμε βολτουλα σημερα!!! Πηγαμε για καφε διπλα στη θαλασσα και ηταν τελεια με τον ηλιο που εχει! Γυρισαμε πριν καμια ωριτσα και τη μικρη την πηρε ο υπνος πριν προλαβουμε να της δωσουμε μεσημεριανο! Οταν ξυπνησει τωρα. Πολυ αναζωογωνηθηκα!
Κι εμενα καθεται στον ποπο. Για μπουσουλημα κι εγω δεν το συζηταω με τα κιλα μας! Α! Και λεει "μπα-μπα" αλλα οχι για τον μπαμπα της ομως, για τα παντα! Ολα ειναι "μπαμπα"!

γεια σου Γεωργια!!δουλευεις κ συ ε?κ γω!!τι ωρα σχολας??κ γω πηγα βολτουλα στη θαλασσα πριν λιγο γυρισαμε ηταν πολυ ωραια κ πολλα καροτσακια!!!!τωρα φαγαμε κ κοιμηθηκαμε κ ηρθε η ωρα να φαω με τον αντρα μου επιτελους!!!!
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Mama Pupa Κυρ Μαρ 04, 2012 6:07 am

Γεωργια μου ολα καλα απο οτι βλεπω!και βολτουλα και θαλασσιτσα!!!!Εγω παλι κρυωνα σημερα, ειχε και αυτον τον αερα, καπως ημουνα.Κι εγω θελω να παω για ψωνια, κατι απαραιτητα, μη φανταστεις κα ακομη δεν εχω παει...τι να πεις..Βαριεμαι κιολας...Πρεπει ομως να ανασυγκροτηθουμε!!Φιλακια!
Mama Pupa
Mama Pupa
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Κυρ Μαρ 04, 2012 6:19 am

κοπελουδες τι κανετε?εδω ειχε τελεια μερα κ ετσι ξεπορτισαμε!!!!!εχω περιπου καμια ωρα που μαζευτηκα!βρε Δημητρα πως το εκανες για το Iphone?μου πε η Σασσα αλλα δεν θυμαμαι που το ειδα!!!!
Sof
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Κυρ Μαρ 04, 2012 6:22 am

ααααα Σασσα τωρα ειδα αυτο για το χαρατσι!οχι με χαρατσι!!!!η 2η δοση δεν μας ηρθε ακομα!η μετρηση που εγινε λεει οτι καψαμε 3600 κιλοβατωρες!!!!!! Exclamation Question ναι ναι κι ομως!ειχαμε βαλει μια σομπα στο δωματιο του μωρου και...... What a Face να τα!!!!!!!!
Sof
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Κυρ Μαρ 04, 2012 10:15 am

Για να δω το τικερακι μου!!!
Sof
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Κυρ Μαρ 04, 2012 1:09 pm

Sof έγραψε:Για να δω το τικερακι μου!!!

Ωραίο το τικερ μπορείς όμως να σβησεις το center που λέει από το κωδικό της υπογραφής σου
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Κυρ Μαρ 04, 2012 1:10 pm

Sassa έγραψε:
Sof έγραψε:Για να δω το τικερακι μου!!!

Ωραίο το τικερ μπορείς όμως να σβησεις το center που λέει από το κωδικό της υπογραφής σου

Ναι όντως!!!!ηθελα να το κέντρα εδώ αλλα δεν φαίνεται ωραίο!!!
Sof
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Κυρ Μαρ 04, 2012 1:11 pm

Sof έγραψε:Για να δω το τικερακι μου!!!

Ωραίο το τικερ μπορείς όμως να σβησεις το center που λέει από το κωδικό της υπογραφής σου
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Κυρ Μαρ 04, 2012 11:48 pm

καλημερουδια κ καλη βδομαδα!!!!!!!!καιρε κ σε σενα μιλαω!!!
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  ΑΛΙΚΗ Δευ Μαρ 05, 2012 12:53 am

καλημερα κ απο δω κουκλες!!!ολα οκ με τα τικερακια σας;;;;ποτε θα φτιαξει κ εδω ο καιρος δε ξερω!
ΑΛΙΚΗ
ΑΛΙΚΗ
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  ΓΑΤΑ Δευ Μαρ 05, 2012 1:00 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΚΕΡΕΚΙ!!!!ΚΛΑΨ!!!!!!!!!!!
ΓΑΤΑ
ΓΑΤΑ
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Δευ Μαρ 05, 2012 1:13 am

ΓΑΤΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΚΕΡΕΚΙ!!!!ΚΛΑΨ!!!!!!!!!!!
.
Αγάπη πριν βάλεις τικερ πήγαινε επιλογές στο προφίλ κ τσεκαρε ναι στο να επιτρέπεται BBC k HTML
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Δευ Μαρ 05, 2012 2:42 am

Καλη εβδομάδα κ απο μεναααααα!!!!
Sof
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Δευ Μαρ 05, 2012 4:54 am

Καλη εβδομαδα κι απο εμενα!
Σασα ναι, δουλευω απο τον Οκτωβρη. Γυρναω λιγο σπιτι το μεσημερι αλλα για τα καλα μαζευομαι στις 7 το βραδυ. Ο αντρας μου συνηθως τα εχει παιξει με το μωρο ολη μερα οποτε αναλαμβανω εγω και... bye, bye προσωπικος χρονος και ηρεμια! Βεβαια να μην εχω και παραπονο ειναι ηρεμη η ζουζουνα μας τις περισσοτερες φορες αλλα πχ να βγω για ψωνια δεν μπορω.
Κι εγω κατι απαραιτητα ηθελα να παρω, οχι τρελα πραγματα. Α! Ρε Δημητρα καθε μερα σε σκεφτομαι! Καμια Κυριακη με ηλιο ερχεσαι Κορινθο? Δεν ξερω και αν εχεις ευκολη τη μετακινηση... Αλλιως θα περασω εγω απο εκει καποιο πρωινο που ξεκιναω πιο αργα τη δουλεια!
Επιασε βροχη! Ελπιζω το σκ να αλλαξει ο καιρος!
Α! Και το ζουζουνι μας εχει ταραξει στο "μπα μπα" και κανει και μια κινηση με το χερακι σαν να χαιρεταει!
Τρελαινομαιιιι!!!!

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Δευ Μαρ 05, 2012 4:57 am

Καλα ε μου έχετε γινει απαραίτητες!!!μολις μπηκα σπιτι κ αφου είδα κ ταισα το μωρο μου μπηκα για να διαβάσω τα νέα σας κ να σας γράψω!!!!ειμαι πλέον εξαρτημένη!!!! sunny
Sof
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  fofi Δευ Μαρ 05, 2012 6:36 am

Καλε δεν ειχα διαβασει εδω τοσες μερες.Γεωργιιιιιααααα ποσο χαρηκα που διαβασα νεα σου,εχω ξεχαστει στο φεις περαστικα στον μπαμπα σου ολα να πανε καλα.Αν τυχει κ ερθεις Αθηνα να μας πεις μηπως κ αξιωθουμε να βρεθουμε.Να σου πω κ εγω τα νεα μου.Ο δικος μου μπουσουλαει κανονικα κ λεει ντα ντα τε τε τατα κ τετοια μπα κ μα οχι ακομα.Κατι τρελες ανασφαλεις με ποιανουν κ μουρλενω τα κοριτσια,δεν στις λεω για να μην σε πρηζω.Κοριτσια φιλιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

fofi
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  xanthi Δευ Μαρ 05, 2012 10:05 am

Σήμερα φάγαμε φακές με τριμμένο ψωμάκι ο φαταούλας μου το εσβησε το πιάτο! Θα σας πρήξω το ξέρω αλλά δεν θέλω να έρθει η Πέμπτη! Πρέπει να κάνουμε πρόκληση και δεν θέλωωωωωωω! Sad
xanthi
xanthi
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 36
Τόπος : Πάτρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Mama Pupa Δευ Μαρ 05, 2012 12:04 pm

Γεωργία έγραψε:Καλη εβδομαδα κι απο εμενα!
Σασα ναι, δουλευω απο τον Οκτωβρη. Γυρναω λιγο σπιτι το μεσημερι αλλα για τα καλα μαζευομαι στις 7 το βραδυ. Ο αντρας μου συνηθως τα εχει παιξει με το μωρο ολη μερα οποτε αναλαμβανω εγω και... bye, bye προσωπικος χρονος και ηρεμια! Βεβαια να μην εχω και παραπονο ειναι ηρεμη η ζουζουνα μας τις περισσοτερες φορες αλλα πχ να βγω για ψωνια δεν μπορω.
Κι εγω κατι απαραιτητα ηθελα να παρω, οχι τρελα πραγματα. Α! Ρε Δημητρα καθε μερα σε σκεφτομαι! Καμια Κυριακη με ηλιο ερχεσαι Κορινθο? Δεν ξερω και αν εχεις ευκολη τη μετακινηση... Αλλιως θα περασω εγω απο εκει καποιο πρωινο που ξεκιναω πιο αργα τη δουλεια!
Επιασε βροχη! Ελπιζω το σκ να αλλαξει ο καιρος!
Α! Και το ζουζουνι μας εχει ταραξει στο "μπα μπα" και κανει και μια κινηση με το χερακι σαν να χαιρεταει!
Τρελαινομαιιιι!!!!
Γεωργια μου μεγαλωσαν τα ζουζουνια μας!!!!Μπορω να ερθω Κορινθο, εχω αυτοκινητο, οποτε θα βρεθουμε, αλλα κι εσυ οποτε μπορεις περνα!!!
Mama Pupa
Mama Pupa
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sassa Δευ Μαρ 05, 2012 12:40 pm

Γεωργία έγραψε:Καλη εβδομαδα κι απο εμενα!
Σασα ναι, δουλευω απο τον Οκτωβρη. Γυρναω λιγο σπιτι το μεσημερι αλλα για τα καλα μαζευομαι στις 7 το βραδυ. Ο αντρας μου συνηθως τα εχει παιξει με το μωρο ολη μερα οποτε αναλαμβανω εγω και... bye, bye προσωπικος χρονος και ηρεμια! Βεβαια να μην εχω και παραπονο ειναι ηρεμη η ζουζουνα μας τις περισσοτερες φορες αλλα πχ να βγω για ψωνια δεν μπορω.
Κι εγω κατι απαραιτητα ηθελα να παρω, οχι τρελα πραγματα. Α! Ρε Δημητρα καθε μερα σε σκεφτομαι! Καμια Κυριακη με ηλιο ερχεσαι Κορινθο? Δεν ξερω και αν εχεις ευκολη τη μετακινηση... Αλλιως θα περασω εγω απο εκει καποιο πρωινο που ξεκιναω πιο αργα τη δουλεια!
Επιασε βροχη! Ελπιζω το σκ να αλλαξει ο καιρος!
Α! Και το ζουζουνι μας εχει ταραξει στο "μπα μπα" και κανει και μια κινηση με το χερακι σαν να χαιρεταει!
Τρελαινομαιιιι!!!!

κουραζεσαι κοριτσακι κ γω απο Οκτωβρη γυρισα αλλα ειμαι 9-3...α μωρε χαιρεταει?...κ μενα λεει μα μα αλλα οχι συνειδητα εκτος απο μια φορα που γυρισα απο δουλεια κ πηγα μια στιγμη να πλυνω χερια κ τρελαθηκε κ φωναζε μα μα μα μα κ εκλαιγε
Sassa
Sassa
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Τόπος : Aθηνα

https://mamasagapo.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Sof Δευ Μαρ 05, 2012 12:54 pm

Μην στενοχωριεσαι Ξανθή όλα καλα θα πανε!!!!βρε κορίτσια κ μένα λέει μα μα και Μπά Μπά Μπά και κάποιες φορές μας κοιτάει μάλλον τυχαία αλλα χαίρομαι τοοοοοσο πολυυυυυ!!!!
Sof
Sof
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

Δημοσίευση  Γεωργία Δευ Μαρ 05, 2012 2:46 pm

Sof έγραψε:Καλα ε μου έχετε γινει απαραίτητες!!!μολις μπηκα σπιτι κ αφου είδα κ ταισα το μωρο μου μπηκα για να διαβάσω τα νέα σας κ να σας γράψω!!!!ειμαι πλέον εξαρτημένη!!!! sunny
Κι εμενα το ιδιο!!! Αφου διορθωνα ολο το απογευμα και σκεφτομουν ποτε θα τελειωσω για να μπω εστω λιγο να δω νεα σας! Θελω να απαντησω και στα αλλα θεματα που εχετε ανοιξει αλλα δεν προλαβαινω! Κι εδω δηλαδη ολο κατι θελω να γραψω και το ξεχναω!

fofi έγραψε:Καλε δεν ειχα διαβασει εδω τοσες μερες.Γεωργιιιιιααααα ποσο χαρηκα που διαβασα νεα σου,εχω ξεχαστει στο φεις περαστικα στον μπαμπα σου ολα να πανε καλα.Αν τυχει κ ερθεις Αθηνα να μας πεις μηπως κ αξιωθουμε να βρεθουμε.Να σου πω κ εγω τα νεα μου.Ο δικος μου μπουσουλαει κανονικα κ λεει ντα ντα τε τε τατα κ τετοια μπα κ μα οχι ακομα.Κατι τρελες ανασφαλεις με ποιανουν κ μουρλενω τα κοριτσια,δεν στις λεω για να μην σε πρηζω.Κοριτσια φιλιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Οταν ανεβω Αθηνα θα προσπαθησω μηπως μπορεσω να συναντηθουμε! Πρηζε με, πρηζε με! Χαχα! Ειμαι σιγουρη τις ιδιες ανασφαλειες θα εχω κι εγω!

xanthi έγραψε:Σήμερα φάγαμε φακές με τριμμένο ψωμάκι ο φαταούλας μου το εσβησε το πιάτο! Θα σας πρήξω το ξέρω αλλά δεν θέλω να έρθει η Πέμπτη! Πρέπει να κάνουμε πρόκληση και δεν θέλωωωωωωω! Sad
Τι ειναι αυτο Ξανθη μου? Γιατι θα το κανετε?

Mama Pupa έγραψε:
Γεωργια μου μεγαλωσαν τα ζουζουνια μας!!!!Μπορω να ερθω Κορινθο, εχω αυτοκινητο, οποτε θα βρεθουμε, αλλα κι εσυ οποτε μπορεις περνα!!!
ΟΚ!! Very Happy

Sassa έγραψε:

κουραζεσαι κοριτσακι κ γω απο Οκτωβρη γυρισα αλλα ειμαι 9-3...α μωρε χαιρεταει?...κ μενα λεει μα μα αλλα οχι συνειδητα εκτος απο μια φορα που γυρισα απο δουλεια κ πηγα μια στιγμη να πλυνω χερια κ τρελαθηκε κ φωναζε μα μα μα μα κ εκλαιγε
Καλα μη φανταστεις οτι χαιρεταει και μιλαει συνειδητα! Το χερακι της κουναει με αυτον τον τροπο και τους ηχους τους βγαζει ασυναισθητα αν και καμια φορα κι εμας μας κοιταει και αναρωτιομαστε. Αφου σκεφτομαι θα το καταλαβω οταν πει "μαμα" και "μπαμπα" και θα το εννοει?

Γεωργία
STARS
STARS

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης